Basın Açıklamaları

Bir Eğitimci Gelişir Bin Engel Aşılır

  • 30.12.2021

Bir Eğitimci Gelişir Bin Engel Aşılır

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (Bakka) 2019 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen “Bir Eğitimci Gelişir Bin Engel Aşılır” projesi ile Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulüb&..

Otizmin Farkındayız, Çözüm İçin Bir Aradayız

  • 30.12.2021

23.Dönem TBMM Başkan’ı Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkan’ı Sayın Köksal TOPTAN’ın Eşi Özev Mütevelli Heyeti Başkanı Ve Derneğimizin Onursal Başkanı Sayın Saime TOPTAN,Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER’in Eşi Uzman Dr . Beyhan ..

BOED-DER SK AB PROJESİ İÇİN FRANSAYA UÇUYOR

  • 30.12.2021

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Kapsamında BOED-DER SK Yönetim Kurulu Başkanı Berna ŞENGÜN Proje Kordinatörü Mehmet Salih DURAK ve Proje ekibi Senem SAYGI,Gökhan YÜKSEL,İlknur GEDİK Fransa’nın Başkenti Par..

Engelsiz Sanat Evi’nde İş-kur Destekli Kurslar Devam Ediyor

  • 30.12.2021

İşkur Mesleki Eğitim Kursları kapsamında Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu işbirliği ile özel gereksinimli birey aileleri ve yakınlarına meslek edindirmeyi hedefleyen dikiş kursu Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneğimizin f..

Sporcularımız ve Antrenörlerimiz Tössfed Masa Tenisi Müsabakalarına Katılım Sağladı

  • 30.12.2021

Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği olarak 15-17 Ocak 2020 tarihlerinde Türkiye Özel Sporcular Federasyonun ‘nun düzenlemiş olduğu Antalya – Yavuz KOCAÖMER Masa Tenisi Turnuvasına Antrenör M. Salih DURAK i..

COVİD 19 Salgını

  • 30.12.2021

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVİD 19 salgını ile mücadelede başta sağlık personelimiz, Bartın Valiliği, Bartın Belediyesi ve sahada risk altında olan tüm çalışanlara teşekkür ederek bizlerde çok zor olmasına rağmen otizml..

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Basın Açıklaması

  • 30.12.2021

BOEDDER-SK Yönetim Kurulu Başkanı Berna Şengün, Anayasa’nın 10. Maddesinde “herkesin eşit haklara sahip bireyler olarak kanun önünde de eşit haklara sahip oldu..